Kierujący pojazdem ciężarowym wykonywał manewr skrętu w lewo, a w tym samym czasie kierujący motocyklem wykonał manewr wyprzedzania, w wyniku czego doszło do zdarzenia.
W czwartek policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło około południa, na ul. Lwowskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, kierując ciężarową scanią rozpoczął manewr skrętu w lewo, a w tym samym czasie kierujący motocyklem marki Suzuki, 46-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, zaczął wykonywać manewr wyprzedzania i doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący motocyklem, trafił do szpitala. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że obaj kierujący byli trzeźwi.

wypadek w Przeworsku

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.