Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przypomina o możliwości zapisania uprawnienia do bezpłatnych przejazdów dla uczniów - mieszkańców Rzeszowa na rok szkolny 2023/2024.
Zapisu można dokonać w Punktach Obsługi Podróżnego lub w kasowniku, po uprzednim przesłaniu wymaganych dokumentów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Aby uniknąć kolejek jakie tworzyły się w latach ubiegłych, spowodowanych koniecznością posiadania aktualnej legitymacji szkolnej, w tym roku zrezygnowano z tej konieczności dla uczniów, którzy nie ukończyli 18-tego roku życia. Uczniowie starsi (tj. rocznik 2005,2004 i 2003) muszą okazać legitymację podbitą na r. szk. 2023/2024.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie ZTM w zakładce BEZPŁATNY UCZEŃ BEZPŁATNE PRZEJAZDY DLA UCZNIÓW

- Prosimy, aby nie odkładać tego na ostatni tydzień września, kiedy to spodziewamy się zwiększonego ruchu na Punktach, w związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim - przypomina Maciej Chłodnicki, Rzecznik Prasowy ZTM Rzeszów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.