Policjanci na terenie gminy Wiązownica, zatrzymali 28-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki oraz broń palną bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podejrzewali, że 28-letni mieszkaniec gminy Wiązownica w miejscu zamieszkania, może posiadać narkotyki. W trakcie prowadzonych czynności, wspólnie z jarosławskimi kryminalnymi, policjanci przeszukali mieszkanie należące do mężczyzny. Znaleźli w nim i zabezpieczyli mefedron oraz marihuanę.

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli nie tylko narkotyki. Okazało się, że 28-latek posiadał także broń palną, bez wymaganego zezwolenia.

Otwarto nowy parking przy lotnisku w Jasionce
28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni palnej. Wobec mieszkańca gminy Wiązownica prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.