Obok Anity Włodarczyk do grona oficjalnych ambasadorów Hotelu Arłamów dołączył Adam Kszczot.
Obok Anity Włodarczyk do grona oficjalnych ambasadorów Hotelu Arłamów dołączył Adam Kszczot - mulitimedalista Mistrzostw Świata i Europy w biegu na 800 m, zdobywca złotego medalu Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham w 2018 r.

Adam Kszczot ambasador

Adam Kszczot to polski lekkoatleta, urodzony 2 września w 1989 r. w Opocznie. Specjalizuje się w biegach średnich, a jego najważniejszym dystansem jest 800 m. Już jako junior odnosił sukcesy - najpierw zdobył brąz na mistrzostwach Europy w 2007 r., a w 2009 r. złoto. Kolejne lata to również pasmo sukcesów i kolejne medale. Kszczot to wielokrotny mistrz kraju, rekordzista Polski na dystansie 600 m i 800 m, halowy mistrz świata, dwukrotny wicemistrz świata, trzykrotny mistrz Europy i trzykrotny halowy mistrz Europy. W 2022 r. Kszczot oficjalnie zakończył karierę sportową. Od 2017 r. prowadzi mowy motywacyjne. W 2015 r. Kszczot został uhonorowany przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu.

ambasadorowie hotelu Arłamów

Adam Kszczot wielokrotnie gościł w Hotelu Arłamów, uczestnicząc w najważniejszych wydarzeniach, takich jak Biegowy Weekend Majowy w Arłamowie, Arłamowski Bieg Niepodległości 11 listopada czy Arłamów Business Challenge. Mistrz co roku bierze także udział w organizowanych przez Hotel Arłamów zajęciach sportowych dla dzieci w czasie ferii czy wakacji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.