70-latka kierująca jednośladem nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej suzuki, doszło do jej potrącenia.
W sobotę kwadrans po godzinie 11, zaalarmowane zostały służby o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Starej Wsi w powiecie brzozowskim.

potrącenie rowerzystki w Starej Wsi

Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że to 70-letnia rowerzystka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej swoim suzuki 40-letniej kierującej. Kobieta, jadąc rowerem wyjechała z drogi powiatowej na drogę wojewódzką, bezpośrednio przed jadący pojazd. Tłumaczyła policjantom, że nie widziała jadącego suzuki. Kierujące były trzeźwe. Na szczęście obrażenia, jakie doznała seniorka nie zagrażają jej życiu.

Zderzenie pociągu z samochodem osobowym w Przysiekach
Pamiętajmy, że jeżdżąc rowerem po drodze, również nas obowiązują przepisy ruchu drogowego. Włączając się do ruchu lub zmieniając kierunek jazdy, rozglądnijmy się i upewnijmy czy manewr możemy wykonać bezpiecznie. Nasze bezpieczeństwo zależy również w dużej mierze od nas samych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.