Mieszkańcy Komańczy mogą już korzystać z usług Poczty Polskiej w nowej lokalizacji placówki pocztowej, pod adresem Komańcza 79/5, znajdującej się w centrum miejscowości, w otoczeniu innych punków usługowych oraz z dostępem do parkingu.
Klienci będą mogli załatwić wszystkie sprawy z oferty całej Grupy Poczty Polskiej. W placówce będzie można m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, wpłacić lub wypłacić pieniądze, opłacić rachunki, zamówić prenumeratę prasy, zakupić książki czy towary handlowe.

- Poczta Polska realizuje zobowiązania wobec klientów w zakresie dostępności do usług pocztowych oraz komfortu korzystania z pełnej oferty produktów i usług. Placówka pocztowa, taka jak ta w Komańczy, to ważny punkt usług pocztowych, finansowych i ubezpieczeniowych, w którym nasz klient może skorzystać z wielu różnorodnych, nowoczesnych produktów, a także kupić prasę i dobrą książkę - podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes Poczty Polskiej.


Placówka została zaprojektowana w nowej aranżacji, która cieszy się uznaniem osób korzystających z usług pocztowych. Jest również dostosowana do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Naszych klientów zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 08:00 - 15:30, a w piątki między 12:30 - 20:00.

- W trosce o wygodę i komfort klientów, udostępniamy mieszkańcom Komańczy nową lokalizację placówki pocztowej. Będzie ona służyła nie tylko mieszkańcom, lecz również licznym turystom, którzy właśnie w Komańczy rozpoczynają swoją przygodę z Bieszczadami. Chciałbym również serdecznie podziękować za współpracę i zaangażowanie Wójta oraz Rady Gminy Komańcza w uruchomieniu placówki - podkreśla Mieczysław Tołpa, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.