Wczoraj po południu w miejscowości Podlesie doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym marki Steyr, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer ciężarówki.
Do wypadku doszło wczoraj około godziny 15, w miejscowości Podlesie w powiecie dębickim. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym marki Steyr, jadąc w kierunku Pogórskiej Woli, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.

Z relacji świadków wynikało, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W pojeździe znajdował się pasażer, 27-letni mieszkaniec Podlesia. Mężczyznę z zakleszczonej kabiny wydobyli strażacy. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny.

Policjanci ustalili kierującego ciężarówką. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Podlesia. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Był pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy z miejsca wypadku. 35-latek został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Postępowanie pod prokuratorskim nadzorem prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.