Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Straszęcin. Kierujący mazdą nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z mitsubishi. Do szpitala trafiły cztery osoby. Okazało się, że sprawca tego zdarzenia był pijany.
Wczoraj w nocy około godz. 1.30, dyżurny dębickiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Straszęcin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 23-letni mieszkaniec Straszęcina, kierujący mazdą, nie zachował ostrożności i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka mitsubishi.

Wypadek w Straszęcinie

Badanie stanu trzeźwości kierującego mazdą wykazało w jego organizmie 1,6 promila alkoholu. 23-latek został przewieziony do dębickiego szpitala. Do szpitali zostali przewiezieni także 51-letnia pasażerka mitsubishi i 52-letni kierowca tego auta, oboje to mieszkańcy Golemek oraz pasażer mazdy, 17-letni mieszkaniec Zawierzbia. W maździe oprócz poszkodowanego kierowcy i pasażera znajdowało się jeszcze trzech mężczyzn w wieku 17 i 21 lat, którzy nie ucierpieli w zdarzeniu.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.