Magdalena Wałęg wywalczyła brązowy medal na zawodach w węgierskim Gyor.
W miniony weekend 11-12 listopada w węgierskim Gyor odbyły się ostatnie zawody w tym roku z cyklu Pucharu Europy w judo kadetów (juniora młodszego do 18 lat).

W zawodach rywalizowała krośnianka Magdalena Wałęga powołana do kadry narodowej naszego kraju. Magdalena wywalczyła brązowy medal rywalizując w kat do 57 kg w grupie 35 zawodniczek - najliczniejszej kategorii wagowej wśród kobiet.

Magdalena Wałęga na zawodach

Bilans walk: 1 przegrana z Czeszką i 4 wygrane z judokczkami z Rumunii, Węgier i dwiema z Włoch. Zawody zgromadziły 512 zawodników z 28 państw z naszego kontynentu. Trenerem kadry narodowej juniorów młodszych i juniorek młodszych jest Tomasz Jopek, a trenerem klubowym zawodniczki Paweł Juryś (SKORPION Judo Krosno).

Przed Magdaleną jeszcze dwa lata startów w tej kategorii wiekowej. Przypomnijmy, że zawodniczka miesiąc wcześniej w Berlinie na zawodach tej samej rangi, również wywalczyła brązowy medal.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.