Narodowe Święto Niepodległości, to wyjątkowa okazja do wręczenia funkcjonariuszom wyróżnień i awansów. Z okazji tego święta awans otrzymał Komendant Powiatowy Policji w Lesku. Szef leskich policjantów odebrał akt mianowania na stopień młodszego inspektora Policji. Prócz niego awanse otrzymało czterech funkcjonariuszy KPP w Lesku.
11 listopada to idealny moment do przyznania wyróżnień. W 2023 roku przypadła 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W 1918 roku, po 123 latach niewoli narodowej i powstańczych zrywów wolnościowych, Polska odzyskała niepodległość. To najważniejsze święto państwowe.

[policjanci z Leska

Ten dzień, to również czas, kiedy przyznawane są awanse na wyższe stopnie policyjne w służbach mundurowych. Takim właśnie awansem został wyróżniony Komendant Powiatowy Policji w Lesku młodszy inspektor Grzegorz Koczera, który od ponad 2 lat kieruje leską komendą.

Awanse na wyższy stopień służbowy w tym uroczystym dniu otrzymali także funkcjonariusze: sierżant sztabowy Krzysztof Rakoczy, sierżant sztabowy Andrzej Żabicki, aspirant Marcin Pelc, starszy aspirant Bartłomiej Lasek

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.