Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Millenium Hall w Hotelu Hilton Garden Inn podczas obchodów jubileuszu 12 lat działalności Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall.
26 września w budynku Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall zebrał się Sąd Konkursowy, który wyłonił zwycięzców konkursu studenckiego. Sąd Konkursowy stanowili: przedstawiciele Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall - prezes Zarządu Marta Półtorak i dyrektor marketingu Robert Wróbel, pracownicy Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej - dr inż. arch. Anna Sikora, dr inż. arch. Joanna Dudek, mgr inż. arch. Łukasz Bajda oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Architektów Polskich mgr inż. arch. Wojciech Fałat, ASA Architekci. Głównym kryterium oceny prac projektowych zgłoszonych do Konkursu była oryginalność pomysłu, wartość ideowa i możliwość realizacji. Z prac złożonych do etapu pierwszego Komisja Kwalifikacyjna wybrała cztery, które nominowała do etapu drugiego.

Nagroda głównaSpośród nominowanych prac Sąd Konkursowy przyznał jedną nagrodę główną oraz trzy równoważne wyróżnienia.

I nagrodę w wysokości 6000 zł otrzymała praca pt. BUBBLETTA autorstwa Ameli Gebali, Agnieszki Stolińskiej, Natalii Sorek - studentek architektury na Politechnice Rzeszowskiej - za wyrazistą ideę projektową stanowiącą charakterystyczne i eleganckie tło dla witryn lokali komercyjnych o szczególnych walorach estetycznych.

WyróżnieniaWyróżnienie I w wysokości 1000 zł przyznano Wiktorii Tonderys i Wiktorii Winiarskiej - studentek architektury na Politechnice Rzeszowskiej - za stworzenie projektu, który może wspierać aktywność społeczno-towarzyską użytkowników galerii w różnym wieku.

Wyróżnienie II w wysokości 1000 zł przyznano Gabrieli Dachowskiej, Sebastianowi Zabawie, Paulinie Źrebiec - studentom architektury na Politechnice Rzeszowskiej - za stworzenie projektu, który umożliwia relaks i nawiązywanie relacji użytkowników galerii w zróżnicowanej przestrzeni wypoczynkowej.

Wyróżnienie III w wysokości 1000 zł otrzymali Eryk Kozicki i Dawid Grabowy - studentom architektury na Politechnice Rzeszowskiej - za stworzenie idei, która w wyjątkowy sposób łączy poszczególne przestrzenie galerii za pomocą wielofunkcyjnej wstęgi.

Nagroda publicznościNagrodę publiczności w wysokości 1000 zł przyznali klienci galerii w drodze głosowania na profilu facebookowym Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall. Nagroda ta została przyznana pracy wykonanej przez Gabrielę Dachowską, Sebastiana Zabawę i Paulinę Źrebiec pt. CIRCLLY. Wysokość nagród finansowych zapewnił Zarząd Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.