Jarosławscy policjanci interweniowali wobec 41-latka, który dokonał kradzieży sklepowej. Okazało się, że nie było to pierwsze spotkanie mężczyzny z organami ścigania.
W sobotę po godz. 17, policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej jednostki, zostali skierowani do jednego ze sklepów na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia mężczyzna dokonał kradzieży.

Na miejscu funkcjonariusze zastali 41-latka ujętego przez pracownika sklepu. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że mężczyzna próbował wyjść ze sklepu z nieopłaconym towarem, na kwotę ponad 200 zł.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że 41-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Rzeszowie i Sąd Rejonowy w Leżajsku, za wcześniejsze kradzieże i oszustwa dokonane w warunkach recydywy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.