Rzeszowski Dom Kultury tradycyjnie zaprosza dzieci do udziału w zimowych półkoloniach, które odbędą się w dwunastu filiach na terenie całego miasta.
Zimowe półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat (urodzonych w latach 2012-2017) i zostaną zorganizowane w formie dwóch turnusów w terminie od 29 stycznia do 9 lutego 2024 roku. Półkolonie będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 w dwunastu filiach: Biała, Dąbrowskiego, Krynicka, Miłocin (wyłącznie I turnus), Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja (wyłącznie II turnus), Zalesie oraz Załęże.

Bogaty program nadchodzących półkolonii zimowych w Rzeszowskim Domu Kultury przygotowany został przy współpracy z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Ruch na świeżym, zimowym powietrzu na pewno wzmocni odporność dzieci i pozwoli odreagować długie miesiące wytężonej pracy w szkole i przy komputerze, natomiast tematyczne warsztaty i zajęcia rozwiną posiadane talenty dzieci oraz zainspirują do odkrywania nowych, twórczych horyzontów.

Zapisy rozpoczną się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 i prowadzone będą do dnia 15 grudnia 2023 roku lub wyczerpania limitu miejsc, wyłącznie drogą online poprzez formularze zgłoszeniowe. Koszt udziału to 430 zł za turnus, natomiast dla posiadaczy "Rzeszowskiej Karty Rodziny" lub karty "Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza" opłata wynosi 270 zł za jeden tydzień. W cenę wliczone jest wyżywienie.

Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty, a nad ciekawym i bezpiecznym przebiegiem wypoczynku czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Regulamin oraz szczegółowe programy dostępne są na stronie internetowej Rzeszowski Dom Kultury, na której w dniu startu zapisów udostępnione zostaną formularze zgłoszeniowe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.