30-letni mieszkaniec Lubelszczyzny odpowie za jazdę po alkoholu. Kierujący peugeotem, stracił panowanie nad pojazdem i na S19 w Nowosielcu, uderzył w bariery.
Od kilku dni panują trudne warunki na drogach. Śliska nawierzchnia sprawia, że wykonywanie gwałtownych manewrów może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji. W miniony weekend na drogach powiatu doszło do kilku zdarzeń drogowych. Do jednego z nich doszło w sobotę rano.

Przed 8 rano, niżańscy policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia, do którego doszło na drodze S19, na wysokości miejscowości Nowosielec. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący osobowym peugeotem, jadąc w stronę Rzeszowa, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. W pojeździe oprócz kierowcy podróżowały jeszcze dwie pasażerki. Jedna z nich trafiła do szpitala. Jak się okazało, kierowca peugeota był nietrzeźwy. 30-latek kierował samochodem mając prawie promil alkoholu w swoim organizmie.

kolizja w Nowosielcach

Mieszkaniec Lubelszczyzny usłyszał już zarzuty. Oprócz zatrzymanego prawa jazdy, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany wysoką grzywną.

Apelujemy! Noga z gazu! Panujące warunki drogowe wymagają od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Dlatego tak ważne jest, aby styl jazdy, sposób wykonywania manewrów oraz prędkość dostosować do warunków na drodze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.