Miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu, spowodował kolizję i nie miał uprawnień.
W ubiegły piątek po godz. 16, funkcjonariusze ruchu drogowego z leżajskiej komendy, patrolując teren miasta, zauważyli jadący bez świateł samochód marki Mitsubishi. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Podczas zatrzymania, kierujący zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, uszkadzając przy tym betonowy słupek oraz bramę. Za kierownicą siedział 67-letni mieszkaniec Leżajska. W trakcie policyjnej kontroli okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a oprócz tego od czuć było od niego alkohol. Policyjny alkomat wskazał ponad 2 promile w jego organizmie.

Samochód, którym kierował 67-latek został zabezpieczony przez osobę przez niego wskazaną. Mężczyzna ze względu na swój stan, został przekazany pod opiekę żonie.

Kierujący popełniając wszystkie te czyny zgromadził na swoim koncie łącznie 41 punktów karnych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Nie uniknął on także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.