Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Urzejowice. W wypadku ucierpiał kierujący motocyklem 14 - letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.
Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 10 w miejscowości Urzejowice w powiecie przeworskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki Mazda 56- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 835 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem 14- letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego.

Kierujący motocyklem z obrażeniami został przetransportowany do rzeszowskiego szpitala. Badanie na zawartość alkoholu pokazało, że kierujący mazdą był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.