Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Gdy wrócił, został namierzony przez kryminalnych. Schował się w oborze pomiędzy balami z sianem.
Jednym z ważnych zadań policjantów jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak aby nie uniknęły odpowiedzialności karnej. Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki prowadzili poszukiwania mężczyzny, za którym list gończy, w październiku 2023 r., wydał Sąd Rejonowy w Rzeszowie.

30-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i nie stawił się do zakładu karnego celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności, orzeczonej w związku ze złamaniem sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.


Policjanci posiadali informację, że mężczyzna ukrywa się poza granicami naszego kraju. Gdy kryminalni dowiedzieli się, że 30-latek wrócił do Polski, udali się do jego miejsca zamieszkania.

Na posesji zauważyli poszukiwanego, który na widok policjantów zaczął uciekać i wbiegł do obory. Funkcjonariusze odnaleźli go na poddaszu. Był schowany pomiędzy balami z sianem. Kryminalni zatrzymali 30-latka. Mieszkaniec gminy Jarosław został doprowadzony do komendy.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.