Mieleccy policjanci zatrzymali 28-latka, który zachowywał się agresywnie wobec swojej matki, zdemolował mieszkanie i ukradł jej portfel z pieniędzmi.
W poniedziałek, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu otrzymał zgłoszenie o agresywnie zachowującym się mężczyźnie, który demolował mieszkanie i był agresywny w stosunku do swojej matki. Jak ustalono, 28-letni mieszkaniec Rzemienia doprowadził ją do stanu bezradności, po czym ukradł jej portfel z pieniędzmi i uciekł.

Na podstawie uzyskanych informacji, dzielnicowi, którzy pełnili służbę na terenie gminy Przecław, zatrzymali agresora i doprowadzili do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu mieleckiego był pijany, miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

28-latek nigdzie nie pracował i był już znany policjantom z wcześniej popełnionych przestępstw.

Mężczyzna usłyszał zarzut, a decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.