Trwa casting do największego konkursu piękności w województwie Podkarpackim. Wszystkie chętne kandydatki mogą wysłać swojego zgłoszenia i zawalczyć o koronę Miss Województwa Podkarpackiego 2024. Jest to obecnie jedyny konkurs piękności odbywający się w woj. podkarpackim.
Organizatorzy konkursu zapraszają panny, posiadające obywatelstwo polskie z roczników 1995-2010.

Konkurs Miss Województwa Podkarpackiego na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w województwie! Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss.

Zgłoszenia


Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://misspodkarpackiego.pl/zostan-miss/, a następie poczekać na odpowiedź mailową.

Termin zgłoszeń upływa 25 lutego 2024 roku.

Casting to pierwszy etap konkursu. Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane półfinalistki. To właśnie spośród nich podczas półfinału na żywo jury wybierze finalistki, które wezmą udział w gali finałowej i staną przed szansą reprezentowania województwa w ogólnopolskiej gali finałowej.

Polska Miss
Narodowy Konkurs Piękności Polska Miss jest młodym konkursem na rynku Polski, jednak od razu stał się jednym z najważniejszych wydarzeń i najbardziej popularnych w kraju! Jest to jedyny w Polsce konkurs piękności oparty w większości o konkursy regionalne. Współpracując z renomowanymi partnerami i sponsorami są tym samym wstanie zagwarantować wyjątkowe widowisko z wyjątkowymi uczestniczkami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.