Kierujący ciężarowym volvo, 38-letni obywatel Ukrainy, nie zachował należytej odległości od poprzedzającej go hondy, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i uderzył w bramownicę ze znakiem przejścia dla pieszych. Oderwany element bramownicy, uderzył pieszą. 78-latka trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, na drodze krajowej nr 94 we Wierzbnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciężarowym volvo, 38-letni obywatel Ukrainy, nie zachował należytej odległości od poprzedzającej go hondy, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i uderzył w bramownicę ze znakiem przejścia dla pieszych. Oderwany element bramownicy, uderzył pieszą. 78-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów, została przetransportowana do szpitala.

Badanie wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.