Niekorzystne warunki atmosferyczne oraz niedostosowanie prędkości doprowadziły do dachowania pojazdu. Na szczęście kierującej nic poważnego się nie stało, była trzeźwa. Policjanci przestrzegają i apelują o ostrożność oraz o stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym.
Wczoraj na trasie Narol - Bełżec, doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ogniwa ruchu drogowego z lubaczowskiej komendy. Jak ustalili policjanci, kierująca pojazdem Marki peugeot nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni, w wyniku czego na łuku drogi, pojazd wpadł w poślizg, a następnie wjechał do przydrożnego rowu i wywrócił się na dach.

51-letnia kierująca, wyszła sama z pojazdu, nie potrzebowała pomocy medycznej. Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym.

Policjanci sporządzili dokumentację ze zdarzenia i zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na uszkodzenia po kolizyjne.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.