Jarosławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na torowisku kolejowym w Jarosławiu. Maszynista pociągu relacji Przemyśl - Berlin, zauważył leżącego pomiędzy szynami kolejowymi mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 46-letniego mieszkańca Jarosławia.
Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 8, na torowisku kolejowym, w pobliżu wiaduktu, na ul. Pruchnickiej w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że maszynista pociągu relacji Przemyśl - Berlin, zauważył leżącą pomiędzy szynami kolejowymi osobę i rozpoczął nagłe hamowanie. Mężczyzna nie dawał oznak życia, więc maszynista wezwał służby ratunkowe.

Na miejscu lekarz stwierdził zgon 46-letniego mieszkańca Jarosławia.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Ciało mężczyzny, zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.