Można zgłaszać nieprawidłowości dotyczące transportu i przepływu artykułów rolno-spożywczych przez nasze granice. W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie uruchomiono specjalną infolinię.
W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie działa specjalna infolinia dla producentów rolnych, dotycząca nieprawidłowości w zakresie przepływu artykułów rolno-spożywczych z Ukrainy.
Zainteresowani mogą zgłaszać wszelkiego rodzaju nieprawidłowości dzwoniąc na numer 800 100 990, bądź też korzystając z adresu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Infolinia jest czynna w godzinach pracy Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 (wtorek w godzinach od 8:00 do 16:00). Zgłoszenia będą niezwłocznie kierowane do właściwych służb kontrolnych.

Uwaga! Anonimowe zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.