Rzeszowscy policjanci zostali powiadomieni o nietrzeźwej kobiecie, opiekującej się swoją córeczką. Alkomat pokazał w organizmie 22-latki prawie 2 promile alkoholu.
W niedziele 25 lutego przed północą, dyżurny miejski został poinformowany, że w jednym z bloków na ulicy Dąbrowskiego, nietrzeźwa matka opiekuje się swoja kilkumiesięczną córeczką. Na miejsce natychmiast został skierowany partol.

Gdy mundurowi przyjechali pod wskazany adres, drzwi do mieszkania były zamknięte. Przebywająca w mieszkaniu kobieta nie chciała ich otworzyć, a po chwili przestała odpowiadać na zadawane jej pytania. Policjanci o pomoc poprosili strażaków, którzy przyjechali na miejsce i rozwiercili zamek w drzwiach.

Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania zastali nietrzeźwą 22-latę i śpiącą w łóżeczku 4-miesięczną dziewczynkę. Na szczęście, dziecko było całe i zdrowe. Policjanci zbadali stan trzeźwości matki. Alkomat wskazał prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie.

Pijana kobieta została przewieziona do izby wytrzeźwień, a niemowlę zostało przekazane pod opiekę najbliższych.

O całej sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.