Cztery osoby zostały ranne w wyniku popołudniowego wypadku z udziałem autobusu MKS i trzech aut osobowych w Rzeszowie.
Do wypadku doszło w piątek 1 marca tuż przed godziną 16 na wiadukcie Wiadukcie Tarnobrzeskim w Rzeszowie. Z ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem MKS 55-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc w kierunku ulicy Cieplińskiego stracił panowanie nad pojazdem i najechał na tył stojącego przed nim samochodu marki KIA.

- Kierujący obydwóch pojazdów wsiedli do nich i chcieli zjechać w bezpieczne miejsce, aby zakończyć zdarzenie. Następnie kierowca autobusu wyczuł całkowity całkowity brak hamulców i najechał na tył citroena, który wjechał pomiędzy niego, a samochód KIA. Z kolei potem samochód marki KIA najechał na tył stojącego przed nim volkswagena - informuje Magdalena Żuk z KMP Rzeszów.

W wyniku zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala: 63-letni kierowca citroena, 72-letnia pasażerka samochodu KIA oraz dwoje pasażerów volkswagena: 27-letnia kobieta oraz czteromiesięczne dziecko. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.