Około 2,7 promila alkoholu w organizmie miał kierujący mazdą w Krośnie. Mężczyzna został ujęty przez świadków, którzy uniemożliwili mu wyjazd z parkingu i powiadomili Policję.
W sobotę około godz. 20, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację, że na jednym z parkingów przy ul. Bohaterów Westerplatte w Krośnie, doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Chwiejący się na nogach mężczyzna, wsiadł do zaparkowanego samochodu i próbował odjechać.

Nietypowa sytuacja zwróciła uwagę świadków, którzy skutecznie uniemożliwili kierującemu próbę wyjazdu z parkingu, wyciągając kluczyk ze stacyjki samochodu i alarmując o zdarzeniu Policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący to 38-letni mieszkaniec gminy Korczyna. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 38-latkowi grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, ograniczenie wolności, a nawet kara do 3 lat więzienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.