Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ulicy Wiejskiej z ulicą Grunwaldzką w Ropczycach.
Około godz. 10, policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu trzech samochodów na skrzyżowaniu ulicy Wiejskiej z ulicą Grunwaldzką w Ropczycach.Mundurowi ustalili, że 54-letni mieszkaniec gminy Ropczyce kierujący audi, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Skoda, 23-letnim mieszkaniec gminy Ostrów. Kierujący skodą w wyniku uderzenia został zepchnięty na chevroleta, którego kierująca, 34-letnia mieszkanka gminy Dębica, oczekiwała na przejazd przez skrzyżowanie.

Wypadek w ropczycach

Na miejscu załaga pogotowia ratunkowego przebadała uczestników, na szczęscie nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi.

Coraz niższa temperatura powietrza, zalegające mgły, opady marznącego deszczu oraz szybko zapadający zmrok wpływają na pogorszenie się warunków na drogach regionu. Dlatego też policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Czytaj również