Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Pacjent w Zielonej Górze, wrócił z Niemiec, czuje się dobrze, szczegóły wkrótce.
Komentarze
Dodaj komentarz