Do zatrzymania doszło w piątek na terenie miasta Cieszanów. Funkcjonariusze z posterunku Policji zatrzymali do kontroli drogowej osobowego Fiata.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci wyczuli od kierującego alkohol. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że kierujący miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu.
Funkcjonariusze uniemożliwili mieszkańcowi naszego powiatu dalszą jazdę. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości 48-latkowi grozi teraz odpowiedzialność karna. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy zostanie przekazany do sądu, który zadecyduje o wymiarze kary.



Komentarze
Dodaj komentarz