Nowy taryfikator przewiduje surowe kary za wykroczenia, zwłaszcza te w ruchu drogowym. Funkcjonariusze we wtorek, około godziny 22 w Dębicy na ulicy Rzeszowskiej, zatrzymali do kontroli 40-letniego mieszkańca gminy Dębica.
Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że rowerzysta jechał mając ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Cyklista został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.


Komentarze
Dodaj komentarz