Pożar naczepy TIR-a na DK19 w Domaradzu

Pożar naczepy TIR-a na DK19 w Domaradzu
zdjęcie ilustracyjne

W Domaradzu doszło do pożaru naczepy TIR-a na DK19 w kierunku Barwinka. Zablokowany jest jeden pas ruchu.

Dzisiaj (23.06) o godz. 18:25 w Domaradzu doszło do pożaru naczepy samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 19 w kierunku Barwinka. Ogień objął naczepę TIR-a.

W wyniku zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu. Na miejscu trwają działania służb, a utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.
Źródło: GDDKiA

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.