Karambol na S19 w Jasionce - zderzyło się sześć pojazdów, pięć osób zostało rannych

Karambol na S19 w Jasionce - zderzyło się sześć pojazdów, pięć osób zostało rannych
fot. KMP Rzeszów

Na drodze ekspresowej S19 w Jasionce doszło do poważnego karambolu z udziałem sześciu pojazdów. W wyniku zdarzenia pięć osób zostało rannych, a utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin wieczornych.

Wczoraj o godz. 16, dyżurny miejski został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie S19 w Jasionce. Na miejsce zostały skierowane policyjne patrole oraz ekipa wypadkowa ruchu drogowego komendy miejskiej. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili przyczyny wypadku.
Karambol na S19 w Jasionce - zderzyło się sześć pojazdów, pięć osób zostało rannych
51-letni kierujący dostawczym Mercerdesem, jadąc prawym pasem ruchu S19, w kierunku Rzeszowa, najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego najechał na pojazd Chevrolet, którym kierował 42-letni obywatel Ukrainy. Kolejno Chevrolet uderzył w Forda, a ten w ciężarowego Dafa. Daf został przemieszczony na Skodę, która uderzyła jeszcze w Renaulta.

W wyniku zderzenia sześciu pojazdów, rannych zostało pięć osób. To czworo pasażerów Chevroleta i kierowca Forda.
Karambol na S19 w Jasionce - zderzyło się sześć pojazdów, pięć osób zostało rannych
Funkcjonariusze ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany do godziny 23.
Źródło: KMP Rzeszów

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.