Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, którzy będąc w stanie nietrzeźwości kierowali pojazdami mechanicznymi, jeden osobowym oplem, a drugi ciągnikiem rolniczym. W wyniku sprawdzenia okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony wyrokiem sądu.
20 grudnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dubiecku około godz. 19, zatrzymali do kontroli dwóch kierujących. W pierwszym przypadku do kontroli drogowej został zatrzymany 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który kierował oplem astrą. W trakcie interwencji policjanci wyczuli od niego alkohol. Po przebadaniu okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Tuż za nim jechał kierujący ciągnikiem rolniczym. Policjanci zatrzymali kierowcę i przebadali go na stan trzeźwości. Po przebadaniu 34-latka na stan trzeźwości okazało się, że miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że 34-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo okazało się, że zatrzymani mężczyźni to ojciec i syn.

Teraz za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.