25-latek kierujący motocyklem m-ki Honda w trakcie manewru wyprzedzania, nie zastosował się do zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z seatem, którego kierująca skręcała w lewo.
Do zdarzenia doszło w Szówsku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z posterunku w Wiązownicy wynika, że kierujący motocyklem m-ki Honda, 25-letni mieszkaniec Jarosławia, w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania, nie zastosował się do zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z seatem, którego kierująca w tym czasie skręcała w lewo.

wypadek w Szówsku

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że 25-latek nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania motocyklami.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny, szkic miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.