Policjanci z jarosławskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. 44-latek był trzeźwy, ale złamał trzy aktywne sądowe zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 5.
Kilka dni temu, policjanci z jarosławskiej drogówki, na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Piaggio. Jednośladem kierował 44-letni mieszkaniec Jarosławia.

Motorowerzysta był trzeźwy. W trakcie sprawdzeń w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada trzy aktywne sądowe zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanych przez Sąd Rejonowy w Lubaczowie i Sąd Rejonowy w Jarosławiu. Zakaz ten obowiązywał kierującego do grudnia 2028 r.

44-latek wkrótce usłyszy zarzuty w tej sprawie. Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 5.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.