Stalowowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Turbia. Kierujący volkswagenem najechał na tył jadącej przed nim Hondy, która w wyniku uderzenia najechała na poprzedzającego ją renaulta. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono dwie osoby.
Dnia 27 sierpnia br. w miejscowości Turbia (pow. stalowowolski) doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych i jednego dostawczego. Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, 79- letni mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen z nie wyjaśnionych przyczyn najechał na tył osobowej hondy którą poruszała się 39- letnia kobieta.

W wyniku najechania honda uderzyła w dostawcze renault którym kierował 52- letni mężczyzna. Do szpitala trafiły dwie osoby, kierująca samochodem marki honda oraz pasażerka volkswagena. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic.

Czytaj również