Pięć osób rannych w wypadku z udziałem samochodu ciężarowego
W poniedziałek (06.08) w godzinach południowych na drodze wojewódzkiej 884 w miejscowości Babice (gm. Krzywcza), doszło do zderzenia trzech pojazdów, dwa auta osobowe i samochód ciężarowy.Na miejsce skierowani zostali policjanci ruchu drogowego oraz Komisariatu Policji w Dubiecku. Podczas wstępnych czynności ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym renault magnum wraz z naczepą, jadący w kierunku Dynowa, na łuku drogi podczas hamowania, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego naczepa pojazdu zsunęła się na przeciwległy pas ruchu uderzając w jadące w przeciwnym kierunku pojazdy marki Seat i Peugeot.

W wyniku zderzenia obrażenia odniósł kierujący seatem 51-letni mieszkaniec Przemyśla oraz czworo podróżujących z nim pasażerów. Wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali. Najciężej ranna osoba została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

Podczas działań na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze przemyskiej drogówki, Komisariatu Policji w Dubiecku oraz strażacy z PSP i OSP z Babic i Dubiecka, a także 5 karetek pogotowia.