Wicemistrzostwo w Turnieju Finałowym XX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej wywalczyła reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu.
W finale mistrzostw, który został rozegrany 15 listopada w Tryńczy spotkało się sześć najlepszych strażackich drużyn wyłonionych w czasie turniejów eliminacyjnych. Reprezentacje komend miejskich i powiatowych PSP z Kolbuszowej, Leżajska, Przemyśla, Przeworska, Sanoka i Tarnobrzega rozegrały łącznie 11 meczów, w czasie których ustalona została ostateczna kolejność finałów mistrzostw.
Nasza reprezentacja, w składzie której wystąpili: Łukasz Czech, Paweł Duma, Michał Fietko, Mateusz Frańczak, Grzegorz Kępa, Paweł Kopyto, Marcin Lis, Damian Ruła, Zbigniew Stępień oraz Wojciech Żyła w meczu finałowym uległa najlepszej drużynie mistrzostw – reprezentacji KP PSP w Leżajsku przegrywając 0:3. Na najniższym stopniu podium stanęła reprezentacja KP PSP w Sanoku, która w meczu o trzecie miejsce pokonała reprezentację KP PSP w Kolbuszowej 2:1. Najlepszym bramkarzem turnieju finałowego został nasz reprezentant Łukasz Czech.

Czytaj również