Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież drogocennego zegarka.
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież przesyłki kurierskiej. Do kradzieży przesyłki doszło w jednej z galerii handlowych, w paczce znajdował się drogocenny zegarek

W ubiegłą środę policjanci zostali zawiadomieni, o kradzieży przesyłki kurierskiej zawierającej zegarek o wartości niemal 2,5 tys. złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały młodego mężczyznę, który podchodzi do przesyłek i zabiera jedną z nich.

Policjanci z Rzeszowa ustalili, że w posiadaniu drogiego zegarka, jest 18-letni mieszkaniec Rzeszowa. Funkcjonariusze monitorowali miejsca, gdzie prawdopodobnie mogłoby dojść do sprzedaży. Dzień później uzyskali informację, że zegarek kupił 22-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Policjanci dokonali przeszukania mieszkań obu podejrzanych.. Podczas przeszukania w mieszkaniu 22-latka odnaleźli skradziony zegarek. Młody mężczyzna przyznał że kupił go za 150zł.
Na podstawie materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyznom zarzuty. 18-latek odpowie za kradzież, 22-latek za nieumyślne paserstwo.

Czytaj również