Nieszczęśliwy wypadek w Głowience. Nie żyje kierująca samochodem osobowym
Do dramatycznego w skutkach wypadku, doszło w poniedziałek (25.03), przed godz 14:00, na skrzyżowaniu ulicy Stromej i Podgórskiej w Głowience ( gmina Miejsce Piastowe).

Wypadek w Głowience. Samochód uderzył w ścianę domu

Kierująca osobową skodą zjeżdżając z ulicy Stromej prawdopodobnie zasłabła za kierownicą. Na łuku drogi samochód pojechał prosto i uderzył w ścianę domu mieszkalnego. Uderzanie było tak silnie, że samochód wbił się w ścianą. Wewnątrz uszkodzona została instalacja gazowa i centralnego ogrzewania. Woda zalała parter budynku w którym początkiem roku zamieszkali repatrianci z Kazachstanu.

Wypadek w Głowience. Samochód uderzył w ścianę domu

Po zabezpieczeniu 67-letniej kierującej w karetce pogotowia, doszło u kobiety do zatrzymania akcji serca. Ratownicy natychmiast rozpoczęli reanimacje kobiety, następnie została przetransportowana do szpitala. Po pewnym czasie dotarła smutna wiadomość, że kobieta zmarła.

Wypadek w Głowience. Samochód uderzył w ścianę domu

Na miejsce wypadku przyjechała Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik. Budynek po sprawdzeniu przez nadzór budowlany nadaje się do użytku. Urząd Gminy w Miejscu Piastowym zorganizował już pomoc dla mieszkańców.