W gminie Dubiecko przewrócił się ciągnik rolniczy, i przygniótł kierowcę
Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę (24.04), w Iskani w gminie Dubiecko.

W środę przed godz. 20, służby ratownicze zostały wezwane do wypadku, który wydarzył się na drodze polnej w Iskani. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że około godz. 13 mężczyzna wyjechał swoim ciągnikiem rolniczym marki Ursus na działkę. Po kilku godzinach rodzina zaniepokoiła się, że 59-latek nie wraca i zaczęli go szukać. Okazało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ciągnik przygniótł mężczyznę .

Nieszczęśliwy wypadek w Iskani. Zginął 59-letni mężczyzna

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Nieszczęśliwy wypadek w Iskani. Zginął 59-letni mężczyzna

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i zdrowy rozsadek. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a nawet i życia. Dlatego też podczas wykonywania prac polowych nie powinien nam towarzyszyć alkohol, gdyż wtedy stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób. Nie powinniśmy również przeciążać przyczepek przewożonym ładunkiem.

Czytaj również