Jedna osoba trafiła do szpitala do zderzeniu dwóch samochodów w Michałówce.
Wystarczył lekki deszcz by pogorszyły się warunki na drodze.

W niedzielę (20.08) około godziny 15, w miejscowości Michałówka (pow. jarosławski, gm. Radymno) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych: Fiat Seicento i Alfa Romeo.

wypadek w Michałówce

Kierujący samochodem Alfa Romeo mieszkaniec gminy Roźwienica prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi wypadł na przeciwległy pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym Fiatem Seicento.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został kierowca Fiata, pierwszej pomocy udzielili mu ratownicy z OSP KSRG Duńkowice, którzy byli pierwsi na miejscu wypadku. Po chwili na miejsce dotarł Zespół Ratownictw Medycznego, który przewiózł poszkodowanego do Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu.

wypadek w Michałówce

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

439[R]06 - GBA MAN TGM 13.290 - OSP KSRG Duńkowice,
431[R]22 - GBARt MAN TGM 13.290 - JRG PSP Jarosław,
Zespół Ratownictwa Medycznego - S - Stacja Pogotowia Ratunkowego Radymno,
Policja - Opel Vectra - WRD Jarosław,
Policja - Technik Kryminalistyki

Czytaj również