W Przemyślu funkcjonariusze zatrzymali 5 kierujących na podwójnym gazie.
W czwartek w Przemyślu funkcjonariusze zatrzymali pięciu kierujących, którzy poruszali się samochodem w stanie nietrzeźwości.

Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w czwartek, przed godz. 11:00 w Przemyślu przy ul. Batorego. Okazało się, że kierujący volkswagenem golfem, 42-letni mieszkaniec Puław, miał 1,29 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie osobową hondą accord w stanie nietrzeźwości odpowie także 45-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. W miniony czwartek po godz. 18:00 w miejscowości Jaksmanic , został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego. Kierujący miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a pojazd zabezpieczono na parkingu.

Tego samego dnia, tuż przed godz. 19:00 w Przemyślu, został zatrzymany do kontroli 68-letni kierujący renault clio. Mężczyzna kierował będąc w stanie po użyciu alkoholu. Podobnego czynu dopuścił się kierujący fiatem, 59-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. W obydwu przypadkach będzie prowadzone postępowanie w sprawie o wykroczenie.

Również w czwartek przed godziną 21:00 w Żurawicy policjanci zatrzymali kierującego fiatem cinquecento. W trakcie badania urządzenie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu.

Czytaj również