Wypadł z jezdni, zjechał ze skarpy i koziołkował, w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł mężczyzna.
Wypadek miał miejsce w niedzielę (27 sierpnia) po godzinie 17:00 w Brzozowie na ul. Bohaterów II Wojny Światowej. Na prostym odcinku drogi ford fiesta wypadł z jezdni, zjechał ze skarpy i koziołkował. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł mężczyzna, który miał kierować pojazdem. Po przybyciu na miejsce wypadku policjanci zastali również 43-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który oświadczył, że był pasażerem forda. Mężczyzna odniósł lekkie obrażenia i został przewieziony do brzozowskiego szpitala.

wypadek Brzozów

Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków zdarzenia. Twierdzili oni, że jechali z naprzeciwka, widzieli moment dachowania pojazdu i mężczyznę, który wypadł przez przednią szybę samochodu. Ponieważ zachodziły wątpliwości co do przebiegu tego wypadku, policjanci zatrzymali 43-latka. Mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie.

wypadek Brzozów

W poniedziałek mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, znajdując się w stanie nietrzeźwości oraz prowadzenia pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. 43-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Czytaj również