Nocne poszukiwania 20-letniego grzybiarza mieszkańca gminy Radymno zakończone sukcesem.
Policjanci z Jarosławia i Lubaczowa prowadzili w nocy z czwartku na piątek poszukiwania 20-letniego grzybiarza. Mieszkaniec gminy Radymno udał się w czwartek (21 września) po południu do lasu w okolicach Miękisza Nowego. Po zapadnięciu zmroku, zgubił się.

Policjanci przez całą noc poszukiwali 20-letniego mieszkańca gminy Radymno. Z zawiadomienia rodziny wynikało, że 20-latek poszedł do lasu razem z kolegą. Jednak po pewnym czasie mężczyźni rozdzielili się. Już po zapadnięciu zmroku siostra rozmawiała z zaginionym i wtedy oświadczył, że zgubił się w lesie. Potem jego telefon milczał.

Zaginionego poszukiwały policyjne patrole z Jarosławia, Radymna i komendy w Lubaczowie. Funkcjonariusze sprawdzali drogi leśne w rejonie Czerniawki, Miękisza Nowego i Miękisza Starego, Tuchli, Zaleskiej Woli, Chałupek Chotynieckich. Dzielnicowi z lubaczowskiej komendy sprawdzali tereny w Nowej Grobli, teren Bihali i Potoku Jaworowskiego.

Policjanci sygnalizowali mężczyźnie swoją obecność używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Funkcjonariusze pieszo sprawdzali także okoliczne zarośla. Tuż po godz. 6 rano, jeden z policjantów zauważył mężczyznę, który wyglądem odpowiadał rysopisowi zaginionego. Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej, został odwieziony do domu.

Czytaj również