Tragiczny wypadek w Iwoniczu, nie żyje 20-letni pasażer audi.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (17.10) około godz. 1:30 w Iwoniczu (powiat krośnieński), na drodze krajowej nr 28.

Kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 na ul. Floriańskiej jadąc w kierunku Miejsca Piastowego na wysokości skrzyżowania z ulicą Długą stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wjechał do przydrożnego rowu gdzie następnie uderzył w przepust i wielokrotnie koziołkował, ostatecznie zatrzymał się na dachu.

WIDEO

W audi podróżowało trzech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat z powiatu krośnieńskiego, wszyscy na skutek siły uderzenia wypadli z wnętrza pojazdu. Na miejscu wypadku zginął 20-letni pasażer audi, drugi z pasażerów 19-latek w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. 21-letni kierujący samochodem nie odniósł poważnych obrażeń ale został zabrany karetką pogotowia na badania.

śmiertelny wypadek w Iwoniczu

Nieoficjalnie wiadomo, że kierujący audi tuż po wypadku przyznał że licznik samochodu w momencie wypadku wskazywał 160 km/h. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły tragedii w Iwoniczu.

Czytaj również