Atak nożownika w galerii VIVO! w Stalowej Woli, mężczyzna ranił 6 osób.
Sześć osób zostało rannych po ataku nożownika w galerii VIVO! w Stalowej Woli.atak nożownika VIVO Stalowa Wola

Pod obiekt podjeżdżają cały czas kolejne służby ratunkowe. Sprawca ataku został zatrzymany, galeria handlowa została zamknięta.

NA ŻYWO
[AKTUALIZACJA]
Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem kilka osób w galerii handlowej. Mężczyzna działał irracjonalnie, raniąc ludzi w plecy. Jedna ze zranionych kobiet zmarła. Rannych jest jeszcze 7 osób. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna atakował ludzi od tyłu raniąc ich w plecy.

Młody mężczyzna został zatrzymany przez klientów galerii. Policjanci ustalili, że jest to 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli, nie był wcześniej notowany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na obecność innych substancji.

Na chwilę obecną nie są znane motywy działania mężczyzny.

[AKTUALIZACJA 20:00 20.10.2017]

Około godz. 15 dyżurny policji w Stalowej Woli został powiadomiony o mężczyźnie, który zranił nożem kilka osób w galerii handlowej przy ul. Chopina. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna atakował ludzi od tyłu raniąc ich w plecy.

Do szpitali przewieziono w sumie 10 osób, jedna z zaatakowanych kobiet, 51-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, w wyniku doznanych obrażeń zmarła.Młody mężczyzna został ujęty przez klientów galerii. Policjanci ustalili, że jest to 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli, nie był wcześniej notowany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na obecność innych substancji.

Na chwilę obecną nie są znane motywy działania mężczyzny.

Pokrzywdzeni zostali objęci opieką psychologiczną.


Czytaj również