Dowódca sekcji w JRG Tarnobrzeg pożegnał się ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej.
31 października 2017 roku na placu zewnętrznym Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której asp. sztab. Dariusz Durda – dowódca sekcji w JRG Tarnobrzeg pożegnał się ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej.



Uroczystość rozpoczął Komendant Miejski PSP w Tarnobrzegu mł. bryg. Marian Róg, który przedstawił rys dwudziestopięcioletniej służby odchodzącego w stan spoczynku strażaka. W słowach skierowanych do funkcjonariusza zawarł podziękowania za długoletnią, sumienną służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej oraz wyraził uznanie za zaangażowanie w realizowane obowiązki na odpowiedzialnych – dowódczych stanowiskach w Komendzie Miejskiej PSP w Tarnobrzegu. Po słowach komendanta, asp. sztab. Dariusz Durda skierował do wszystkich obecnych podziękowania za wieloletnią współpracę, po czym nastąpiło uroczyste pożegnanie ze sztandarem Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu.



Po zakończeniu uroczystej zbiórki wszyscy zgromadzeni funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu złożyli życzenia przechodzącemu w stan spoczynku strażakowi. Na pamiątkę wzorowej służby asp. sztab. Dariusz Durda otrzymał pamiątkową tablicę.

Czytaj również