W okolicy miejscowości Wólka Krowicka (gm. Lubaczów, pow. lubaczowski) doszło do wypadku drogowego. Kierowca busa z nieznanych przyczyn najechał na tył ciągnika rolniczego. Trzy osoby zostały poszkodowane.
Do wypadku doszło 6 listopada w godzinach porannych na drodze wojewódzkiej nr 866 pomiędzy miejscowościami Wólka Krowicka, a Krowica Hołodowska.
Na miejscu zdarzenia pracował technik kryminalistyki z grupą dochodzeniowo-śledczą. Jak udało się ustalić, kierujący busem marki Mercedes z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył jadącego przed nim ciągnika z wozem. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały zabrane do szpitala, byli to kierowca i pasażer ciągnika i pasażer busa.Policjanci zbadali trzeźwość uczestników wypadku i okazało się, że 30-letni kierowca ciągnika ma w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Lubaczów ma również cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. 20-letni kierowca busa, obywatel Ukrainy był trzeźwy. Droga wojewódzka była zablokowana przez prawie cztery godziny, policja wyznaczyła objazdy.