Po bardzo udanej akcji zbierania pieniędzy na rzecz Wiktorii na stronie zrzutka.pl gdzie w kilka dni udało się zebrać ponad 150 tysięcy złotych, pojawiła się kolejna szlachetna akcja stworzona przez mieszkańca Stalowej Wola Patryka Tura. Skierowana do wszystkich fanów polskiej ekstraklasy, którzy chcą pomóc.
Poniżej przedstawiamy wiadomość Patryka, którą umieścił na swojej stronie facebookowej.

Cześć, jak zapewne większość z was wie w ostatnim czasie w naszym mieście miało miejsce tragiczne wydarzenie związane z atakiem nożownika w Galerii VIVO. Jedną z poszkodowanych została Wiktoria Widak która potrzebuje wsparcia finansowego związanego z kosztowną rehabilitacją.

Jedna myśl POMOC! A więc napisałem do Łukasza Sekulskiego byłego piłkarza Stali Stalowa Wola, którego większość sympatyków naszej Stalówki zna. Łukasz jest obecnie piłkarzem ekstraklasowej Jagiellonii Białystok i bez problemu przekazał koszulkę meczową z własnym nazwiskiem oraz podpisami piłkarzy z Białegostoku. DZIĘKI ŁUKASZ ZA WSPARCIE?Gorąco zachęcam do LICYTACJI ponieważ pieniążki zostaną przekazane WIKTORII.

PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE TEGO POSTU ŻEBY DOTARŁA DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB!!!!!!!!! LICYTUJEMY!!!!!!!

Przyłączamy się do apelu o udostępnianie i licytowanie.

Aukcją dostępna pod adresem:

Aukcja Allegro: Koszulka Jagiellonii z autografami piłkarzy!!

nożownik z vivo

Czytaj również